Bez názvu.jpg

Kontakt

mobil: 604 916 110

info@hedvabi-svicky.cz

Kód: HSJ-3
Dostupnost: do tří týdnů
2222.00 Kč
Originální autorské hedvábné ručně malované šaty (nebo tunika) ve velikosti cca 40 - 44. Celková délka 95 cm, maximální obvod 118 cm.
Mírně prohloubený lodičkový výstřih, volný střih, který skryje všechny nedostatky. Šaty jsou jednovrstvé, nepodšité. Střih je jednoduchý obdélník bez záševků, bez bočního zipu, pouze mírně zúžený v pase, proto lze nosit i jako tuniku, vzhledově ale připomíná spíše šaty. Mírně průsvitné, lehké, vzdušné, na těle velmi příjemné.
Barvy: profesionální s parní fixací pro zachování hebkosti a lesku hedvábí v barvě světle lososové, fialkové, tyrkysové, oranžové, měděné, červené.
Technika: akvarel
Materiál: 100% přírodní hedvábí Habotai 8

Tyto konkrétní šaty mají již svoji majitelku, na objednávku vyrobím podobné, které se můžou lišit v detailech (malba je vždy originální), případně v jiných barvách nebo jiné velikosti. Je možné také vyrobit s druhou vrstvou hedvábí, jako podšívku, cena je v tomto případě o 300,- Kč vyšší.

Při zakázkové výrobě v jiné velikosti je cena stejná, pokud se rozměry liší o +- 10%. V případě většího rozdílu cena na dotaz.
Spojení živlů

Spojení živlů

Ručně malované hedvábné šaty - Spojení živlů
Spojení živlů

Spojení živlů

Ručně malované hedvábné šaty - Spojení živlů
18.08.2019 12:46:24
marcela.p13
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one