Bez názvu.jpg

Kontakt

mobil: 604 916 110

info@hedvabi-svicky.cz

Novinky v e-shopu

24.2.2020
Po čase zase jedna novinka - do nabídky přidány hedvábné spony z ručně malovaného hedvábí. Na objednávku vyrobím podle požadavku v barvě šátku, případně v některé z barev na šátku použitých, tak aby s ním byla sladěná. Anebo prostě v barvě na přání :-)
Tmavě modrá

Tmavě modrá

Hedvábná spona tmavě modrá
20.7.2018
Do nabídky přibyly ručně malované hedvábné šaty volnějšího střihu, bez zipu, bez záševků, použitelné pro více velikosti, tedy UNI. Dají se nosit také jako tunika ke kalhotům.
Spojení živlů

Spojení živlů

Ručně malované hedvábné šaty - Spojení živlů
Etna

Etna

Ručně malované hedvábné šaty - Etna
Mořský příboj

Mořský příboj

Ručně malované hedvábné šaty - Mořský příboj
9.6.2018
Nově zařazuji do nabídky také ručně malované hedvábné sukně. Tady je první vlaštovka :-)
Sukně-Na louce

Sukně-Na louce

Ručně malovaná hedvábná sukně - Na louce
14.2.2017
V nabídce hedvábných šátků jsem přidala rubriku Šátky podle horoskopu. Najdete v ní šátky s jednotlivými znameními zodiaku, které postupně doplňuji. Barvy volím podle toho, jaké jsou k jednotlivým znamením vhodné, které jsou u nich všeobecně oblíbené, dále podle živlu, ke kterému znamení patří. V případě zájmu můžu ale šátek namalovat i v jiné barevnosti dle požadavku.
Veškeré hedvábné šátky a šály zasílám v krabičkách z vlnitého kartonu s průhledem, v barvě dle aktuální nabídky (bílé, nebo přírodní hnědé). Jsou tedy okamžitě k použití jako dárek.
Střelec

Střelec

Ručně malovaný hedvábný šátek - Ve znamení Střelce
Kozoroh

Kozoroh

Ručně malovaný hedvábný šátek - Ve znamení Kozoroha
17.10.2016
Protože se už blíží advent, do svíček jsem přidala nabídku sad adventních svíček. V případě zájmu objednávejte prosím s předstihem. Sadu je možné vyrobit v jakékoliv barvě dle požadavku.
adventní.jpg
16.10.2016
Dnes jsem spustila možnost objednávek pro slovenské zákazníky. Platby na účet ve Fio bance jsou se stejnými poplatky, jako platba tuzemská, jen je potřeba při úhradě zvolit SEPA platbu (tedy ne zahraniční). I na Slovensko je možná doprava přes Zásilkovnu, aby byla možnost levnější dopravy. Jen zde prozatím není tato možnost podporována, po výběru dopravy Zásilkovnou se nenabídne seznam výdejních míst. Proto si prosím v případě zájmu o tento způsob dopravy nejdříve zjistěte, jestli někde ve vašem okolí výdejní místo je, na adrese www.zasilkovna.cz, na horní liště "Pobočky". Ceny výrobků byly přepočítány na EUR, pro zobrazení vyberte prosím měnu v záhlaví stránek. Prosím o strpení a upozornění, pokud by něco v objednávkovém systému nefungovalo, tak jak má. Děkuji :-)
13.10.2016
Přidala jsem novou rubriku do hedvábí - Hedvábné pletení a v ní prozatím něco háčkovaného :-) Kruhová vesta z hedvábného ručně barveného buretu.
Malý strom

Malý strom

Háčkovaná vesta z hedvábného buretu - Malý strom
4.10.2016
Další rozšíření nabídky - do hedvábí přidána kategorie Hedvábí do bytu. Zatím vloženy první dva ručně malované hedvábné polštářky.
Peříčka

Peříčka

Ručně malované hedvábné polštářky s motivem peříček
12.9.2016
Opět rozšíření hedvábné nabídky... tentokrát o čelenky do vlasů s ručně šitými a malovanými hedvábnými květy.
Hnědo modrá

Hnědo modrá

Čelenka s hedvábnými květy
3.9.2016
Rozšířena nabídka o ručně malované hedvábné tuniky. V nabídce zatím první kus - V odstínech bordó. Brzy přibudou další ;-)
19.8.2016
Do možností způsobu zaslání zboží jsem doplnila Zásilkovnu. Protože však tato možnost není zde podporována, nebude Vám po výběru tohoto způsobu doručení nabídnut seznam výdejních míst. V případě zájmu o tento nejlevnější způsob doručení je tedy prozatím možné pouze uvést toto místo do poznámky (pokud víte o výdejním místě, kde si zásilku můžete vyzvednout), případně je možné vyhledat v seznamu na tomto odkazu: https://www.zasilkovna.cz/pobočky . Věřím, že toto řešení je pouze dočasné :-)
3.3.2016
Připravuji rozšíření nabídky o ručně malovanou hedvábnou metráž. Malá ochutnávka :-)
Černočervená

Černočervená

Ručně malovaná hedvábná metráž - černočervená
13.2.2016
Vytvořila jsem novou rubriku Jak vzniká malované hedvábí, do které občas přidám nějakou tu fotogalerii jednotlivých fází vzniku některých mých hedvábných výtvorů :-)
16.1.2016
Vytvořen profil na facebooku Malované hedvábí, svíčky na adrese:
www.facebook.com/Malované-hedvábí-svíčky-926321584118296/
6.12.2015
Vánoční sleva na všechny svíčky včetně cenově zvýhodněných sad. Platí pro všechny objednávky odeslané do 31.12.2015 včetně.
1.12.2015
V sekci Doprava a platba doplněna možnost zaslání hedvábných výrobků v počtu maximálně čtyř kusů krabiček s hedvábnými šálami, šátky, kravatami, případně jednoho kusu šatů doporučeným psaním v ceně 55,- Kč bez dobírky (platba převodem) nebo 85,- Kč na dobírku.
Současně byla snížena hranice pro zaslání zboží bez poštovného od výše objednávky v částce 2001,- Kč.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one